עיצוב מצגות

סטודיו 7 מתמחה בעיצוב אפקטיבי של מצגות עסקיות, מצגות משקיעים שוק ההון, מצגות חברה ומצגות שיווקיות
איפיון, ייעוץ, עריכה ועיצוב קונספט למצגות עסקיות שעושות את העבודה – למכור.
העבודה שלנו הינה ייחודית עבור כל לקוח ולקוח ומותאמת אישית לצרכי החברה. מצגת, או בלועזית פרזנטציה, היא אמצעי עזר לגורם המעוניין להציג נושא בפני קהל צופים או כמסמך לשליחה במדיה הדיגיטלית.

סטודיו 7 הינו סטודיו מוביל ומבוקש כיום לעיצוב מצגות עסקיות.
לסטודיו ניסיון רב בעיצוב ועריכת מצגות. שרות איכותי ומקיף, הכולל איפיון צרכים, ייעוץ, כתיבת ועריכת תכנים באוריינטציה שיווקית, תרגום לפי הצורך ועריכת מצגת גרפית ממוקדת תוך שימת דגש על הקו התדמיתי של החברה לצד עיצוב חדשני, נכון ומוקפד.
הסטודיו מתמחה בעיצוב ועריכת מצגות ברמה גבוהה מאוד תוך הבנה מעמיקה של מאפייני המצגת, דרך העבודה לגיבוש התכנים ויישום העבודה בפועל.

עיצוב מצגת משקיעים שוק ההון
חברות ציבוריות הנסחרות בבורסה נדרשות להציג אחת לרבעון ואחת לשנה מצגת עבור קהל המשקיעים שלהן, אשר מפרטת את פעילות החברה בתחום הפיננסי. כמו כן חברות סטארטאפ המעוניינות לגייס כספים נדרשות לפנות למשקיעים ובהתאמה להכנת מצגת.
הצגת מצגת מוצלחת מול משקיעים חשובה מאוד להצלחת גיוס הכספים במיוחד אם אתם סטארטאפ צעיר שזקוק לכסף נזיל במטרה להפוך את החזון שלכם למוצר מנצח. ייתכן שהרעיון שלכם מבריק, אבל מצגת לא מוצלחת בפני משקיעים, בין אם מדובר בקרן הון סיכון או במשקיע בודד (אנג'ל), עלולה להרחיק אתכם מהמטרה: גיוס כסף.

שלב ראשון והכרחי הינו הבנה מעמיקה מיהו קהל היעד שלכם, ולהבין שמדובר במשקיעים שצופים בעשרות מצגות בחודש וכבר צברו ניסיון עסקי רציני. המשקיע ישקיע בחברתכם אם הוא חושב שניצבת בפניו הזדמנות אמיתית להפוך את ההשקעה לרווח. לכן הנקודה העיקרית שתרצו להבליט היא לשכנע את המשקיע שמדובר בהשקעה משתלמת.
מעבר לכך, על המצגת לשכנע גם את המשקיעים שלא רק שמדובר בהצעה עם פוטנציאל לרווח, אלא גם שיש לכם את היכולת ליישם את החזון הזה. חשוב שהמצגת תהיה ממוקדת, מעניינית, מסופרת ובנויה היטב, מדויקת ותבליט את הערך המוסף שלכם הן מבחינת היתרון בשוק והן מבחינת ההרכב האנושי.

עיצוב מצגת חברה תדמיתית
חברות בהקמה/ חברות חדשות/ סטארטאפים נדרשים להכנת מצגת אשר תציג לראשונה את החברה, תפקידה, הערכים והחזון שלה ואם ישנו אז גם את המוצר אותו היא מעוניינת להציג.

עיצוב מצגת שיווקית
חברות המעוניינים לשווק מוצרים, להציג חידושים ולרענן פעילות מתבקשות לעתים להכנת מצגת אשר תפרוס את המערכת השיווקית של החברה, את מוצריה השונים ואשר תציג את יתרונותיה על פני מתחרים ואת הערך המןסף עבור קהל הלקוחות הפוטנציאלי.


לסטודיו 7 ניסיון רב באיפיון, עריכה ועיצוב מוקפד של מצגות
עבור משרדי ממשלה, חברות ציבוריות, רשויות מקומיות, ארגונים, חברות גדולות ובינוניות, סטארטאפים, קבוצות נדל"ן וגופים עסקיים רבים. מוזמנים לפנות אלינו וליהנות יחד מדרך העבודה המרתקת וליצירת המצגת המדויקת עבורכם!


לכל המצגות שלנו

לחץ כאן
דילוג לתוכן