קטלוגים

סטודיו 7 מתמחה באיפיון, עריכה, עיצוב והפקת קטלוגים שיווקיים וחוברות למגוון תחומי פעילות במגזר העסקי, הציבורי והפרטי.
עיצוב קטלוג שיווקי מטרתו להוות כלי שיווקי להעברת מסרים ויזואליים וטקסטואליים המתארים את פעילות ומוצרי החברה באופן נגיש ומעורר התלהבות. לכן אנו מקפידים בסטודיו על עיצוב נקי ומכובד לקטלוגים שיווקיים ותדמיתיים ושמים דגש המיוחד על אופן הפקת הקטלוג, הדפסה ייחודית המשלבת לעתים כרכה קשה והשבחות דפוס כדוגמת הבלטות וחיתוכים מיוחדים.
עיצוב קטלוגים וחוברות – תהליך העבודה
באמצעות צוות המעצבים שלנו ניצור עבורך עולם ויזואלי המשקף נאמנה את יתרונותיך ומדגיש את המיוחד והשונה בעסק, במוצר או בשירות תוך שמירה על שפה עיצובית אחידה ומזהה, כך שהקטלוג "ידבר" את שפת המותג שלך לאורך כל הדרך.היתרונות בעיצוב קטלוג ייחודי לעסק
קטלוג ייחודי מסייע למנף מכירה – קטלוג טוב הוא קטלוג מרשים, עם תמונות חזקות, אינפורמטיביות, תמונות איתן יכול להזדהות הלקוח, ויז'ואל שהלקוח יראה את עצמו בו, ומכאן תגיע המכירה.הלקוח יכול לעיין והבין אילו מוצרים קיימים בחנות גם אם אינם נמצאים במדף – לא בכל עסק יש מקום לכל הציוד והמוצרים. קטלוג יציג את המוצרים הנמצאים במחסן ויאפשר במה לכלל המוצרים.ניתן באמצעות הקטלוג להציג את המוצרים בצורה נאה יותר – שהחנות מבולגנת, הקטלוג הוא החבר הטוב שמייצג אתכם בצורה האסתטית ביותר.

את הקטלוג יכול הלקוח לקחת עימו להמשך התעניינות – גם שהלקוח כבר אינו בבית העסק, אתם עדיין איתו, בבית, במכונית ואפילו בשקית.

אילו סוגי קטלוגים קיימים?
כיום ישנם קטלוגים מעוצבים שנועדו לחיזוק המותג, ליצירת תדמית חיובית ויוקרתית ויש קטלוגים להצגת מוצרים או שירותי החברה, וישנם קטלוגים להצגת החברה או הארגון ופעילותם. הפקה מקצועית של קטלוגים כוללת עיצוב מרהיב בהתאמה למותג, הצגת המוצרים והשירותים באופן ברור ונעים לעין, כריכה איכותית (מומלץ להוסיף כריכה עם למינציה), בחירת פונטים ברורים, הוספת תמונות באיכות גבוהה, קיטלוג, הגהה, דפוס וחיתוך..


לכל הקטלוגים שלנו

לחץ כאן