עיצוב קטלוגים

סטודיו 7 מתמחה באיפיון, עריכה, עיצוב והפקת קטלוגים שיווקיים וחוברות למגוון תחומי פעילות במגזר העסקי, הציבורי והפרטי. עיצוב קטלוג שיווקי מטרתו להוות כלי שיווקי להעברת מסרים ויזואליים וטקסטואליים המתארים את פעילות ומוצרי החברה או הארגון באופן נגיש ומעורר התלהבות. לכן אנו מקפידים בסטודיו על עיצוב נקי ומכובד לקטלוגים שיווקיים ותדמיתיים ושמים דגש מיוחד על אופן הפקת הקטלוג, הדפסה ייחודית המשלבת לעתים כרכה קשה והשבחות דפוס כדוגמת הבלטות וחיתוכים מיוחדים.

מרעיון לקטלוג
תהליך היצירה של הקטלוג/ החוברת השיווקית מתחיל בהכרת הלקוח/ הארגון/ החברה, הבנת קהל היעד וייעודו של המוצר הנדרש.  בתהליך העבודה אנו נספר את סיפור הלקוח באופן ויזואלי אשר יחבר את קבל היעד וכן בעריכת התכנים באופן שיבדל ויגיש את יתרונות העסק/ הארגון. הקטלוג/ החוברת השיווקית תמיד "ידברו" את שפת המותג לאורך כל הדרך.

להיות עסק/ ארגון ממותג ומקוטלג
עיצוב טוב – עיצוב מוכר! קטלוג מכוון קהל יעד הוא קטלוג מרשים, ויזואלי, המעל תוכן איכותי וענייני, תמונות שיבדלו ויעצימו את המוצר/ חברה/ פעילות, ומכאן תגיע המכירה. הקטלוג הינו אמצעי שיווקי מעולה היות והוא מכיל את כל המידע באופן מפורט כך שניתן ללמוד באמצעותו על העסק/ החברה/ הארגון וככזה הוא שגריר מצוין עבור העסק אותו הוא מייצג.סוגי קטלוגים
קטלוגים מעוצבים לחיזוק המותג, קטלוגים להצגת מוצרים או שירותי החברה וקטלוגים להצגת החברה או הארגון ופעילותם. בנוסף לעיצוב מקצועי ומוקפד ישנה חשיבות גבוהה לבחירת סוג ההפקה. הפקה איכותית ומקצועית משדרגת את ניראות הקטלוג ובעלת ערך רב לתדמית החברה/ הארגון. לדוגמא: כריכה איכותית, השבחות ייחודיות כדוגמת לקה סלקטיבית, לקה בולטת, הטבעות ייחודיות, הטבעת פויל, חיתוכים מיוחדים, בחירת נייר איכותי.

צוות סטודיו 7 מיומן ומנוסה בהפקות ייחודיות – נשמח לעצב גם עבורכם את הקטלוג השיווקי הייחודי שלכם!


לכל עיצובי הקטלוגים שלנו

לחץ כאן
דילוג לתוכן